vyazanaya-igrushka-varezhka-kryuchkom

Привіт, мене звати Люба і я “в’язоголік”.
Ні, серйозно, мені дуже подобається створювати в’язані вироби та ділитися з оточуючими знаннями, ідеями та натхненнями, що я й намагаюся робити на цьому сайті, у публікаціях у Instagram та у відео на YouTube.

Як усе почалося?

Як би це банально не звучало, але все почалося з того, що я стала мамою і в мене виникла гостра потреба у найкращих іграшках для своєї дитини. У пошуках чогось класного, якісного та особливого я натрапила на популярні на той момент слінгобуси та вирішила зробити їх самостійно. Незважаючи на те, що “перший млинець вийшов грудкою”, дитині вони припали до душі. Тоді ж, я побачила, що окрім слінгобус можна в’язати ще й іграшки. Моєю першою іграшкою став жираф, який у результаті перейшов “у спадок” від дитини до кішки, а від кішки до собаки. І, варто віддати належне жирафу — він досі має цілком стерпний вигляд.
Поступово від в’язання іграшок я перейшла до створення майстер-класів.

Моя місія

Сьогодні я бачу своє покликання у тому, щоб створювати по-справжньому якісні, прості та зрозумілі майстер-класи з в’язання іграшок Амігурумі. А коли хочеться трохи відволіктися від монітора комп’ютера, із задоволенням беруся за виготовлення іграшок на замовлення.
Сподіваюсь, вам припаде до душі моя онлайн майстерня Sparrow Dreamer де я й надалі буду ділитися своїм досвідом та безкоштовними схемами авторських іграшок Амігурумі.